Ekolog - Lubná u Rakovníka

14.12.2018

Ekolog pro výrobní závod v Lubné u Rakovníka.

Co Vás čeká

  • plnění požadavků environmentální legislativy
  • aktivní řízení odpadového hospodářství závodu
  • monitoring kvality ovzduší a provozu zdrojů znečišťování ovzduší
  • řešení problematiky hospodaření s vodou a čištění odpadních vod
  • spolupráce na tvorbě plánů spotřeb vody
  • zajištění technické dodávky vody pro závod
  • statistika a výkaznictví v oblasti ekologie
  • spolupráce na investičních projektech

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • znalost platné legislativy (odpady, voda, ovzduší)
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele
  • příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
  • přátelské prostředí, osobní přístup a pomoc při zapracování
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity v roční výši 14 400,- Kč
  • závodní stravování

Nástup dle vzájemné dohody.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis společně s kontaktními údaji na e-mail jana.knappova@rako.cz.

Případné dotazy Vám ráda zodpoví Jana Knappová na tel. číslech 313 523 792, 739 681 317.

Ke stažení