Podpora CAD

Produkty jsou bez spár a jejich velikost je optimalizovaná v měřítku 1 pixel = 1 mm. Produkt o rozměru 300 × 300 mm má velikost 300 x 300 pixelů.

ArCon - TILER

Instalace sortimentu společnosti LASSELSBERGER, s.r.o. (značky RAKO HOME a RAKO OBJECT) pro software Tiler pro ArCon: databáze sortimentu (.MDB), obklady v JPG formátu s adresářovou strukturou, definice vzorů. Do zvoleného adresáře se nakopíruje databáze LB_11_2018.mdb, do podadresáře textury/LB_11_2018 se nakopírují soubory ve formátu JPG v adresářové struktuře dle značek a katalogu produktů.

Instalace databáze pro TILER LB_11/2018 (186 MB) -  kolekce 2019

Pro správné zobrazení obkladů ve tvaru šestihranu v sérii VIA je potřeba TILER verze 3.2, který je ke stažení na webu tiler.cz

CAD Decor

Instalace sortimentu společnosti LASSELSBERGER, s.r.o. (značky RAKO HOME a RAKO OBJECT - kolekce 2019) pro software CAD Decor je dostupná na stránkách VIP podpory uživatelů programu. Stažený instalační soubor automaticky detekuje umístění CAD Decoru a nainstaluje data do jeho adresářové struktury.

VIP podpora CAD Decor

Ostatní vizualizační programy - jpg. formát

Instalace ve formátu JPG s adresářovou strukturou nakopíruje na váš počítač celý sortiment společnosti LASSELSBERGER, s.r.o. (značky RAKO HOME a RAKO OBJECT) roztříděný podle značek a katalogu produktů. Seznam JPG souborů v adresářích jednotlivých sérií odpovídá dělení obsahu katalogu produktů. Soubory se stejným názvem jsou obsaženy v různých adresářích dle dělení v katalogu.

Instalace databáze JPG LB 11/2018 (exe, 164 MB) - kolekce 2019

Ostatní vizualizační programy - bmp. formát, produkty včetně spáry

Instalace ve formátu BMP se spárou s adresářovou strukturou nakopíruje na váš počítač celý sortiment společnosti LASSELSBERGER, s.r.o. (značky RAKO HOME a RAKO OBJECT) roztříděný podle značek a katalogu produktů.

Instalace databáze BMP pro ostatní vizualizační programy LB 11/2018 (exe, 730 MB) - kolekce 2019