Nová otázka

Odchylka rovinatosti u "kostiček" mozaiky

Dobrý den, je při pokládce keramické podlahové mozaiky na podlepu čtverce 30x30 cm normově dána odchylka rovinatosti jednotlivých prvků - "kostiček" mozaiky? Kolik může činit max. míra "propadu či "vystoupení" jednotlivých kostiček nad danou rovinu? Jaká může být max. tl. vstvy, do které se mozaika - čtverec ukládá? Jak se nejlépe dosáhle max rovinatosti? Děkuji. Zobrazit odpověď »

Pokládka obkladů bez umělohmotné (kovové) lišty

Dobrý den, prosím, jak se řeší při pokládce obkladů hrany, pokud nechci používat umělohmotné lišty (ani kovové lišty) , příčemž obklady nemají glazované hrany. Děkuji za odpověď. Zobrazit odpověď »

Namáčení obkladů před pokládkou do vody

Zajímalo by mě z jakého důvodu není vhodné namáčet před pokládkou obklady do vody. Děkuji za odpověď. Zobrazit odpověď »

Jak obkládat venkovní bazén

Dobrý den, máme betonový skelet venkovního bazénu (beton B20V4, zvenku izolace proti tlakové vodě). Bazén bude zastřešen, celoročně s vodou. 1) čím vyrovnat stěny před lepením obkladů (místy až 3cm nerovnosti vzniklé posunem bednění)? 2) je potřeba pod obklady nanést hydrostěrky? 3) lze na dno bazénu použít mrazuvzdornou dlažbu (ne tedy přímo dlaždice z vašeho programu POOL)? 4) lze pro nalepení obkladů/dlažby použít flexibilní lepidlo? Pokud ano, můžete doporučit značku (resp. cenovou relaci)? Děkuji za odpověď. Zobrazit odpověď »

Obkládání venkovní terasy (balkónu) dlažbou TRAVENTIN DARSA 037

Prosím o podání informace, zda je možno dlažbu typu TRAVENTIN DARSA 037 s mrazuvzdor. lepidlem položit na venkovní terasu a balkon přímo na svařenou lepenku. Jakby se mělo postupovat? Děkuji. Zobrazit odpověď »

Dlažba do garáže

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je vůbec vhodné použít dlažbu do garáže. Pokud ano, můžete mi sdělit jakou bych měl použít. Garáž není vytápěná, stávající betonová podlaha je odizolovaná. Nemáte k dispozici systémové řešení - úprava podloží, lepidlo, spárovací hmota apod.? Zobrazit odpověď »

Jaká dlažba na balkón

Dobrý den, chtěla bych poradit jakou dlažbu mám použít na balkon. Děkuji. Zobrazit odpověď »

Nová koupelna s OSB deskami na podlaze

Dobrý den, chceme vybudovat novou koupelnu. Zajímá mě, zda lze pod keramickou dlažbu použít k vyrovnání podlahy OSB desky. Musí se pod tyto desky podkládat ještě nějaký jiný materiál? Původní podlaha je z dřevěných prken, která jsou nepoškozená, ale prohnutá. Děkuji. Zobrazit odpověď »

Úvod > Poradna > Dotazy > Pokládka obkladů Vyzkoušejte filtr produktů RAKO HOME a RAKO OBJECT.Filtr produktů