RAKO a Domestos pro školy | 19. 01. 2018

17. ledna 2018 obdrželo osm škol výherní poukazy na obklady RAKO. Školy vyhrály rekonstrukci sociálních zařízení za přispění značek RAKO, JIKA a UNILEVER. Naše společnost rozdala 8 x 50 000,- Kč na keramické obklady RAKO v České republice.

V loňském roce jsme osmi školám a školkám v České republice (a dalším pěti na Slovensku) věnovali celkem téměř
2000 m² keramických obkladů RAKO, některým včetně stavební chemie RAKO SYSTEM. RAKO se do projektu zapojilo již dvakrát, v letošním roce budeme pomáhat potřetí.

Těší nás velký zájem o soutěž. Šanci mají i zařízení s menším počtem žáků! Záleží jen na aktivitě dětí, rodičů a učitelů. Ohromnou radost sdílíme, když vidíme, jak se staré nevyhovující prostory, proměnily v moderní prostředí jako například malotřídka v Heřmanově s novou koupelnou i toaletami.
Multifunkční koupelnu v přízemí se sprchovým koutem pro školku a se záchody a umyvadly pro školu a další toalety v prvním patře vybudovala škola v Heřmanově na Děčínsku. Historickou budovu základní a mateřské školy i školní jídelny, zasazenou v krásné přírodě, se daří postupně rekonstruovat. Má nová okna i opravenou fasádu. Původní toalety však byly staré snad 25 let, rodiče současných žáků si je ještě pamatují. „Bez výhry RAKO v soutěži Domestos pro školy bychom ale s rekonstrukcí toalet a koupelny začít nemohli,“ doplňuje ředitelka Mgr. Bc. Gabriela Švandrlíková.

RAKO a Domestos pro školy - Předání výherních poukazůRAKO a Domestos pro školy - ZŠ a MŠ v HeřmanověRAKO a Domestos pro školy - ZŠ a MŠ v Heřmanově

RAKO a Domestos pro školy - ZŠ a MŠ v HeřmanověRAKO a Domestos pro školy - ZŠ a MŠ v HeřmanověRAKO a Domestos pro školy - ZŠ a MŠ v Heřmanově

Úvod > O nás > Aktuality > RAKO a Domestos pro školy Vyzkoušejte filtr produktů RAKO HOME a RAKO OBJECT.Filtr produktů